2117 of Sweden BASTE - dámská ECO lyž. bunda - fialová
  • 2117 of Sweden BASTE - dámská ECO lyž. bunda - fialová

2117 of Sweden BASTE - dámská ECO lyž. bunda - fialová

1 990,00 Kč
S DPH
Velikosti oblečení
Počet
Poslední kus skladem

 

Rychlá dodací doba

Hledáte ekologicky šetrnou, funkční a skvěle padnoucí bundu? Lyžařská bunda Baste Eco značky 2117 Of Sweden splní Vaše očekávání. A proč je šetrná k přírodě? Tak zaprvé je vnější vrstva bundy  tvořena z recyklovaných vláken Repreve, která jsou získávána z vytříděných lahví na vodu. Zadruhé je použit materiál s DWR (Durable Water Repellency) úpravou bez použití flourocarbonu (PFC) a zatřetí membrána TPE je kompletně recyklovatelná a rozložitelná. Komfort je zajištěn materiálem 4-way stretch (pružný ve 4 směrech), voděodolnými zipy, sněžným pásem, několika kapsami a lepenými švy. S touto bundou si budete v suchu a teple užívat zimních radovánek a zároveň maximálně chránit naši planetu. Aby byl Váš outfit kompletní, nezapomeňte bundu doplnit o kalhoty Baste Eco.

Značka 2117 Of Sweden navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní sportovní oblečení s typicky čistým skandinávským designem. Pokud váháte s volbou vhodné velikosti, doporučujeme vybrat větší variantu.

Prodyšnost 10.000 g
Prodyšnost vlastní membrány pro aktivní pohyb

Obousměrný zip
Zip lze otevírat i zespodu nezávisle na horním jezdci

Membrána 10.000 mm
Kvalitní membrána s vodním sloupcem 10.000, která Vás ochrání před vysokou intenzitou deště

Kritické švy podlepeny
Nenarušení nepromokavosti materiálu

Voděodolné zipy
Zipy nepropustí vodu

Ventilace
Ventilační zipy

Větruvzdorné
Vyrobeno z materiálů, které odolají povětrnostním vlivům

4 směrný streč
Plně strečová látka

ECO
Ekologické materiály z odpadních látek textilního průmyslu nebo PET lahve byly použity na výrobu tohoto kousku oblečení. I nejmenší detaily jako zipy nebo druky byly vyrobeny certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí

100213
2020-02-20