Rossignol AllTrack Pro 80 W Dark Blue
  • Rossignol AllTrack Pro 80 W Dark Blue

Rossignol AllTrack Pro 80 W

7 990,00 Kč
S DPH

KATEGORIE Sportovní lyžarské boty
URČENÍ dámské
ZNAČKA Rossignol
KATEGORIE freerideBarva
Mondo velikost lyžařských bot
Počet
Poslední kus skladem

 

Rychlá dodací doba

Popis produktu

Nové modely řady Alltrack slibují výkon bez kompromisů. Dámské sjezdové boty ALLTRACK PRO 110 se představují v šířce 100 mm. Nová technologie Generative Design Grid a Dual Core umožňují jedinečnou redukci hmotnosti (1670 g), boty jsou zároveň zárukou efektivního přenosu energie. Inzerty certifikované Dynafit® a optimalizovaný úhel rotace zajišťuje jedinečnou svobodu pohybu.

Díky systému Hike-Mode poskytují tyto boty pohodlí jak při sjezdu tak i při chůzi. Vnitřní botičky Thinsulate™ Stretch optimalizují obalení chodidla, poskytují vysokou úroveň komfortu, tepelné izolace a opory pro nohu.

Díky kompatibilitě s podrážkami GripWalk jsou tyto boty velmi všestranné.

Technologie a přednosti:

  • GENERATIVE DESIGN GRID - Nový, progresivní přístup, který využívá generativního designu a vytváří tak “ideální” tvar lyžařské boty. Hlavní důraz je kladen na snížení tloušťky skeletu a snížení celkové hmotnosti boty. Nový skelet GENERATIVE DESIGN GRID zajišťuje spolehlivou oporu, sníženou hmotnost a zároveň dostatek energie.

  • DUAL CORE TECHNOLOGY - Nová metoda “power injection” spočívá v současném vstřikování dvou druhů plastových materiálů. Tento unikátní proces zajišťuje spolehlivý přenos energie a pomáhá vytvářet dokonale padnoucí botu. Proces vstřikování umožňuje vytvořit sendvičovou konstrukci DUAL CORE, která při jízdě zaručuje lepší odraz, reakčnost a kontrolu v oblouku.

  • HIKE MODE 2.0 - Nový, optimalizovaný režim HIKE, širší oblast vstupu v zadní části skeletu, menší úhel rotace a skvělá mobilita při výstupu (50? ROM). Kovový zamykací mechanismus a inzert ve spodní části skeletu jsou zárukou lepší opory zadní části chodidla a zároveň špičkového přenosu energie při sjezdu.

  • THINSULATE - Vynikající zateplení bot díky použití THINSULATE technických vláken, která vyvinula společnost 3M. Termografické studie v našich laboratořích dokazují, že THINSULATE poskytuje nejlepší tepelnou izolaci, jaká je v současnosti na trhu dostupná. Velmi tenká vlákna, která nemají vliv na technické vlastnosti botiček v lyžařských botách, ale umožňují dokonale obalit nohu a zlepšit tak pohodlí a cit.

  • SKINNY FIT – Extrémně úzký fit pro ženy, které hledají vynikající podporu pro zajištění vysoké úrovně lyžování. Je také ideální pro ženy se štíhlými nohami, které hledají vynikající podporu. Šířka 98 mm

100656
2020-02-11